Öğrencilerimizin nitelikli eğitim alması gerektiğini savunan Rüyam Eğitim Kurumları olarak alanında uzman, dinamik ve en az Lisans seviyesinde eğitimciler ile çalışmaktayız.

Ulaşım Olanaklarımız: Kurumlarımız merkezi konumlardadır ve ulaşım oldukça rahattır.

Ayrıca öğrencilerimizin seans zamanlarında servislerimiz ile hostes eşliğinde alınıp, seans bitimlerinde hostes ile evlerine bırakılmaktadır.

Servis hizmetlerimiz ücretsizdir.

Değerlendirme Hizmetimiz: Kurumlarımızda öğrencimiz olmayan fakat çocuklarında farklılık olduğunu düşünen velilerin çocuklarına ücretsiz, Zeka, Gelişim ve Dikkat testleri uygulanmaktadır.

Eğitim Takibi:Kurum Psikologlarımız tarafından Öğrencilerimizin yaş gruplarına göre Gelişim Testleri, Dikkat Testleri ve Zeka testi yapılıp seviyesi belirlendikten sonra eğitime başlanmaktadır. Kurum Psikologlarımız öğrencilerimizi derslerinde ziyaret ederek onların gelişimleri ile ilgili gözlem yapıp, öğretmenlerinden bilgi almaktadır. Sonrasında bu bilgiler ışığında veli bilgilendirmesi yapılmaktadır.

Tamamlayıcı Destek Eğitim Programlarımız: Öğrencilerimizin Kurumumuzda aldıkları eğitimlerine ek, ücretsiz olarak tamamlayıcı destek eğitim programları vermekteyiz.

  • At terapisi(Hipoterapi)
  • Havuz Terapisi(Hidroterapi)
  • Refleksoloji
  • Psikolojik Danışmanlık ve Aile Danışmanlığı
  • Duyu Algı ve Duyu Bütünleme
  • Uzay Terapisi
  • Sinema&Tiyatro

Canlı Yayın Programımız: “RÜYAMCA” isimli canlı yayın programımız, iki haftada bir Pazar günleri saat: 20.00’de İnstagram hesabımızdan yapılmaktadır. Alanında uzman kişilerin katılımıyla özel eğitimle ilgili bilinmeyenler ve merak edilen konular üzerine bilgilendirici yayınlar yapmaktayız. Sonrasında izlemek isteyenler için YouTube kanalımızda canlı yayınlarımız paylaşılmaktadır. 

Diyetisyen Desteğimiz: Öğrencilerimizin eğitimleri kadar bizler için önemli olan bir konuda sağlıklı beslenmeleridir. Yalnızca öğrencilerimiz değil velilerimize de Diyetisyen desteği ücretsiz bir şekilde verilmektedir.

Konsültasyonlarımız:

Psikolog Konsültasyonu: Kurum psikologlarımız ve Kurucumuz Uzm. Klinik Psk. Cengiz AKKAYA katılımı ile yapılan öğrencilerimizin gelişimi, eğitim durumları ve var olan problemleri hakkında öğrencimizin kapsamlı bir şekilde değerlendirilip, raporlanarak daha iyi ve nitelikli bir birey olma yolundaki adımları hakkında toplantılar yapılmaktadır.

Öğretmen Konsültasyonu: Öğretmenlerimizin kendi aralarında yaptıkları ve raporladıkları. Her hafta belirlenen bir tanı grubundaki öğrencilerimizin değerlendirildiği ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundukları toplantılar yapılmaktadır.